Головна | Реєстрація | Вхід
 
Середа, 23.01.2019, 22:56
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Державні закупівлі [67]
Нормативно-правові документи [39]
Новини освіти району [67]
ЗНО [28]
ДПА [4]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » 2017 » Серпень » 31 » Виступ в.о.начальника відділу освіти райдержадміністрації на підсумковій колегії 2017 року
13:50
Виступ в.о.начальника відділу освіти райдержадміністрації на підсумковій колегії 2017 року

Виступ в.о.начальника відділу освіти райдержадміністрації на підсумковій колегії 2017 року

Про підсумки розвитку освіти району в 2016-2017 н.р.

та основні завдання на 2017-2018 н. р.

Традиційно склалося, що напередодні нового навчального року в педагогічних колективах нашої держави проводяться серпневі розширені засідання колегій, завдання яких полягає в тому, щоб визначити пріоритетні напрямки роботи щодо виконання державної програми розвитку освіти, реалізації державної політики в системі дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, проаналізувати підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначити досягнення в роботі педагогічних колективів, а разом із тим загострити увагу на помилках та упущеннях у роботі, намітити шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед освітянами.

Освіта була і надалі залишається найвищим національним пріоритетом, основою для розвитку особистості, суспільства та держави. Тому створення високоефективної системи якісної освіти – це об’єктивна вимога часу. Пріоритетна мета української системи освіти – створення умов для розвитку та самореалізації кожної особистості як громадянина України, формування покоління, здатного навчатися впродовж життя, створювати й розвивати цінності громадянського суспільства. А це можливо лише за умови якісної освіти.

Минулий навчальний рік характеризувався напруженою роботою освітян району, що була спрямована на створення умов рівного доступу до здобуття якісної освіти в навчальних закладах, проведення зовнішнього незалежного оцінювання, оптимізацію мережі загальноосвітніх навчальних закладів.

Аналізуючи підсумки минулого навчального року, можемо засвідчити, що за активної підтримки районної державної адміністрації, районної ради, у співпраці з органами місцевого самоврядування, батьківською громадськістю нам удалося не лише забезпечити стабільну роботу галузі, а й зробити реальні кроки щодо модернізації багатьох освітніх ланок.

Доступність до якісної освіти починається з дошкільної ланки, бо саме вона є базисом системного розвитку дитини, фундаментом творення якісно нового освітнього простору.

Закони України «Про освіту», «Про дошкільну освіту» визначають пріоритетну роль дошкільної освіти. Головними її пріоритетами сьогодні є забезпечення якісної та доступної дошкільної освіти, виховання здорової та компетентної особистості.

Для задоволення культурно-освітніх потреб дітей дошкільного віку в районі функціонує 24 дошкільних навчальних заклади, з них 14 - в складі навчально-виховних комплексів. Всі дошкільні навчальні заклади загального розвитку.

В дошкільних навчальних закладах нараховується 850 місць та функціонує 41 група. В них нараховується 783 дитини, в тому числі в райцентрі 248 дітей, в сільській місцевості 535 дітей.

За сприяння депутата обласної ради Струсєвича Петра Павловича завершуються роботи по капітальному ремонту приміщення школи №1с.Галайківці, де буде розміщено дошкільний навчальний заклад, на суму близько 2 млн грн. За підтримки депутата районної ради Віктора Володимировича Гори проведено реконструкцію приміщення дошкільного навчального закладу в с.Снітків. За підтримки голови Снітківської сільської ради виграно обласний грант на встановлення котла та введено в експлуатацію котельню в цьому ж дошкільному навчальному закладі.

 

Загальна середня освіта

Для надання послуг із загальної середньої освіти в районі діє 20 навчальних закладів (13 закладів І-ІІІ ступенів, з них 8 навчально-виховних комплексів «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», 1 навчально-виховний комплекс «СЗШ І-ІІІ ступенів №1 – гімназія», 6 закладів І-ІІ ступенів, з них 6 навчально-виховних комплексів «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад»).

З метою забезпечення рівного доступу дітей до якісної освіти у сільській місцевості, створення умов для здобуття загальної середньої освіти, поглибленого вивчення окремих предметів, а також раціонального і ефективного використання наявних ресурсів відповіднот до Рішення сесії Мурованокуриловецької районної ради від 17.06.2016 року №103 «Про затвердження освітніх округів опорних закладів» в районі визначено 6 опорних шкіл відповідних напрямів.

Відповідно до Рішення 17 сесії 7 скликання Роздолівської сільської ради №208 від 03 травня 2017 року «Про ліквідацію СЗШ І-ІІ ступенів с.Дружба», розпорядження голови Мурованокуриловецької райдержадміністрації від 13 червня 2017 року №260 «Про ліквідацію СЗШ І-ІІ ступенів с.Дружба», наказу відділу освіти райдержадміністрації від 26 червня 2017 року №87 «Про ліквідацію СЗШ І-ІІ ступенів с.Дружба» та з метою забезпечення права дитини на доступність якісної загальної середньої освіти ліквідовано середню загальноосвітню школу І-ІІ ступенів с.Дружба. Можлива реорганізація навчального-виховного комплексу «загальноосвітні навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» с.Михайлівці в зв’язку з відсутністю в старшій школі учнів.

Всього в навчальних закладах навчається 2076 учнів. Середня наповнюваність класів становить 11 учнів. Крім того 79 учнів навчається за індивідуальними навчальними планами через наповнюваність класів менше 5 учнів. Середня наповнюваність шкіл становить 104 учні, в тому числі по закладах І-ІІІ ступенів – 128 учнів, по закладах І-ІІ ступенів 58 учнів.

Станом на сьогодні в навчальні заклади району до першого класу підуть 257 учнів, до 10 класу 98 учнів, до 11 класу також 98 учнів.

З 20 загальноосвітніх навчальних закладів 15 мають централізоване опалення, в тому числі 2 електрокотельні, 13 твердопаливних котлів (з них 3 на дровах). В 5 загальноосвітніх навчальних закладах пічне опалення.

За рахунок субвенції із Котюжанівської сільської ради в навчально-виховному комплексі с.Котюжани здійснено ремонт системи опалення на суму 21, 7 тис. грн.

Підготовлено проект на фонд регіонального розвитку та виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт котельні в НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназії» смт. Муровані Курилівці на суму 2 млн. 830 тис. грн.

У загальноосвітніх навчальних закладах району у 2017 році замінено на енергозберігаючі 66 вікон на загальну суму майже 172 тис. грн. та 7 дверних блоків на суму 9,8 тис. грн. за рахунок субвенції сільських рад та благодійних внесків.

У всіх навчальних закладах району у 2017 році здійснено поточний ремонт. Велику допомогу у його проведенні надали батьки, сільські та селищний голова, керівники сільськогосподарських товариств, приватні підприємці.

В цьому році досить гостро стояла проблема харчування дітей в навчальних закладах району. Проблема виникла з тим, що коштів в освітянській субвенції не було передбачено, тому завдяки підтримці голови районної державної адміністрації Сергія Вікторовича Ладана та депутатського корпусу районної ради в районному бюджеті було передбачено кошти в сумі 1млн. 300 тис грн. Вартість харчування з бюджету становить 6,5 грн для дітей дошкільного віку та 7 грн для дітей шкільного віку. Харчуванням у 2016-2017 навчальному році було охоплено 1100 учнів (100%).

Для 863 учнів 1-4 класів, 15 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а також для 215 учнів з малозабезпечених сімей організовано харчування за рахунок бюджетних коштів, для 600 учнів 5-11 класів організовано гаряче харчування за рахунок спонсорських коштів.

В 2016-2017 навчальному році підвозилось 446 учнів, що становить 100 % до потреби, 32 вихованці дошкільних навчальних закладів та 25 педагогічних працівників. Експлуатується 13 шкільних автобусів. В рамках виконання Державної програми «Шкільний автобус» 70/30 придбано ще один шкільний автобус вартістю 1 млн 619 тис грн. Проблемним залишається питання поновлення парку шкільних автобусів, які здійснюють підвіз дітей.

З метою зміцнення матеріально-технічної бази в цьому році виділено 300 тис грн для закупівлі комп’ютерної техніки.

Загальноосвітні навчальні заклади підручниками забезпечені на 90%: 1 кл – 99%, 2 кл – 100%, 3 кл – 100%, 4 кл – 64%, 5 кл – 98%, 6 кл – 94%, 7 кл – 74%, 8 кл – 100%, 9 кл – 53%, 10 – 79%, 11 кл – 91 %.

Влітку 2017 року з 04 серпня по 25 серпня 13 дітей пільгової категорії оздоровлювались в стаціонарному оздоровчому таборі «Алые паруса» Одеської області за передбачені з бюджету кошти.

В 2016-2017 навчальному році претендентів на золоту медаль 8 учнів, на срібну медаль 3 учні. Свої знання підтвердили результатами ЗНО 4 учні на золоту медаль та 1 учень на срібну медаль, що становить 45%, а також 20 учнів було нагороджено похвальною грамотою за високі досягнення у вивченні окремих предметів, 15 дев’ятикласників отримали свідоцтво з відзнакою.

В 2017 році випускники загальноосвітніх навчальних закладів здавали державну підсумкову атестацію з української мови, історії України, математики у вигляді зовнішнього незалежного оцінювання. Так, за результатами тестування, із 90 випускників, що проходили зовнішнє незалежне оцінювання з української мови, 11 отримали від 10 до 12 балів.

У 2017 році відділом освіти райдержадміністрації було організовано централізований підвіз усіх учасників зовнішнього незалежного оцінювання до пунктів тестування.

 

Виховна робота, позашкільна освіта

Виховний процес в загальноосвітніх навчальних закладах району у 2016-2017 н.р. будувався на основі системного підходу та принципів безперервної освіти педагогічних працівників та учнів, ґрунтувався на діагностичній основі.

Пріоритетного значення набуло патріотичне виховання дітей та учнівської молоді. В навчальних закладах відзначено річницю Революції Гідності, проведено заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Європі. Значно активізувалась волонтерська діяльність педагогічних та учнівських колективів, пошукова робота, участь дітей у різноманітних проектах, флешмобах. Особливу увагу приділено дітям та сім’ям, які переїхали із території військових дій, дітям, чиї батьки є учасниками АТО.

Враховуючи сьогодення, в час, коли на сході України йдуть бойові дії, в освітніх закладах району великої уваги приділяється національно-патріотичному вихованню, любові до Батьківщини, повазі до національної символіки, до історії своєї країни.

Найбільш важливим напрямом громадянського виховання в районі визначено організацію демократичного шкільного життя, коли сам учень є організатором, учасником міні – моделі суспільства. Практичною школою демократії для учнів шкіл району є учнівське самоврядування. Проте модель його у кожній школі різна, виходячи з традицій, особливостей закладу, контингенту дітей та розвитку учнівського самоврядування. Так, на базі КЗ Мурованокуриловецький районного будинку дитячої та юнацької творчості було проведено три засідання для лідерів учнівського врядування.

Найважливішою складовою виховного процесу на сучасному етапі є становлення дітей та учнівської молоді, підготовка їх до активної, творчої, соціально значущої діяльності. Цьому сприяє проведення значної кількості різноманітних конкурсів учнівської творчості. Учні загальноосвітніх навчальних закладів протягом 2016-2017 навчального року брали активну участь у районних етапах, зональних та обласних фінальних фестивалях, конкурсах, конференціях, серед яких найактивніші: НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія та СЗШ І-ІІІ ступенів №2 смт. Мурованих Куриловець, СЗШ I-III ст. с. Вищеольчедаїв, НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с.Рівне, НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Наддністрянське, СЗШ І-ІІІ ст. с. Обухів, СЗШ І-ІІІ ст. с.Немерче.

З метою вдосконалення позашкільної освіти шляхом надання підтримки та створення додаткових можливостей для духовного, інтелектуального і фізичного розвитку осіб, які бажають здобути позашкільну освіту, в районі функціонує позашкільний навчальний заклад.

Охоплення дітей позашкільною освітою в закладах системи освіти району становить 37% від загальної кількості учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Навчальний план закладу у 2016-2017 н.р. передбачав організацію навчально-виховного процесу 32 гуртків, які об’єднані в 53 групи, в яких навчалося 753 вихованці.

Протягом 2016-2017 навчального року вихованці районного Будинку дитячої та юнацької творчості вибороли 29 призових місць в обласних конкурсах, виставках, фестивалях та в 16 Всеукраїнських.

Найбільш активну участь вихованці районного Будинку творчості брали в таких обласних конкурсах:

«Український сувенір», «Збережемо зелену красуню», конкурс юних майстрів народних ремесел «Поділля. Творчість. Діти.» в рамках тижня народознавства «Любіть Україну вишневу свою», виставка технічної творчості та початкового технічного моделювання «Наш пошук і творчість тобі – Україно!», «Мистецтво орігамі» та конкурс «Майстри орігамі». Вихованці та керівники гуртків гідно представили заклад у Третій обласній виставці дитячої творчості «Країна юних майстрів – 2017».

 

Методична робота

У 2016-2017 н.р Мурованокуриловецький районний методичний кабінет продовжив роботу над актуальною для сьогодення освіти науково-методичною проблемою «Вдосконалення педагогічної майстерності вчителя – важливий чинник креативної освіти для розвитку інноваційної особистості та реалізації напрямків національно-патріотичного виховання».

До реалізації завдань методичної роботи активно залучалися вчителі, які мають педагогічні звання та вищу кваліфікаційну категорію. Вони є керівниками районних методичних об'єднань, творчих груп, наставниками молодих учителів. За їх активної участі проходили предметні тижні, методичні засідання, семінари, засідання творчих груп.

В 2016-2017 навчальному році продовжено роботу по створенню умов для дистанційного навчання дітей з особливими освітніми потребами та дітей, які перебувають на довготривалому лікуванні (кер. проекту Заболотний М.Г.). Розроблена система дає можливість за рахунок хмарних технологій використовувати електронні підручники в навчальному процесі, ділитися методичними розробками та напрацюваннями.

Методичним кабінетом розроблено та розміщено на сайті зразки навчально-методичної документації для педагогічних працівників закладів району.

Особлива увага районного методичного кабінеу приділялася роботі по виявленню, підтримці та розвитку обдарованих дітей. При районному методичному кабінеті функціонує консультаційний пункт по роботі з обдарованою учнівською молоддю. Належним чином проведено районний етап учнівських олімпіад та конкурсів.

У 2016-2017 навчальному році було проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 17 предметів.

У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 280 учнів: 133 (48 %) учні з райцентрівських шкіл та 147 (52 %) учнів з сільських закладів.

Учні району здобули 83 призових місця в районному етапі, 5 на обласному та 1 на Всеукраїнському рівні, зокрема: на районному 64 призових місця здобули райцентрівські заклади, 19 – сільські; на обласному - 5 учнів райцентрівських шкіл:

Чемериський Владислав - учень 11 класу НВК "СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія" смт Муровані Курилівці - І місце в обласному етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з географії.

Король Аліна - учениця 11 класу НВК "СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія" смт Муровані Курилівці - ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з біології.

Фадійчук Діана – учениця 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Муровані Курилівці - ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з російської мови.

Химич Ярослава – учениця 8 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Муровані Курилівці - ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури.

Альошечкін Ярослав – учень 9 класу Мурованокуриловецької ЗСШ – інтернат - ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з біології.

На заключному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, яка проходила у м. Кропивницький, Чемериський Владислав - учень 11 класу НВК "СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія" смт Муровані Курилівці зайняв ІІІ місце.

Варто відмітити належну роботу педагогічних колективів НВК «СЗШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія» смт Мурованих Курилівців (дир. Богацький В.В.), СЗШ І-ІІІ ст. №2 (дир. Пушкар Л.М.), Мурованокуриловецької ЗСШ - інтернат (дир. Стозуб О.І.), щодо організації роботи з обдарованими і здібними учнями та підготовці учнів до обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Учні району показали високі результати і в різноманітних конкурсах:

Учень 11 класу НВК «СЗШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія» смт Муровані Курилівці Петренко Валерій виборов І місце у конкурсі «Spelling Bee» (у віковій категорії 10-11 класи).

Переможці літературно-краєзнавчого конкурсу «Золота спадщина Поділля» в номінаціях «Поділля оспіване в рядках» - учениця 11 класу НВК с. Лучинець Грот Руслана та «Майстри Подільського слова» - учень 10 класу НВК с. Жван Марецький Денис.

Протягом 2016-2017 н.р. учні ЗНЗ району були активними учасниками обласних та Всеукраїнських еколого-натуралістичних та природоохоронних конкурсів та акцій.

Переможцем обласного тижня екології та охорони природи стала НВК «СЗШ І-ІІІ ст № 1-гімназія» смт Муровані Курилівці – ІІ місце, обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Україна - сад» - НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Конищів (ІІІ місце), обласного тижня здорового способу життя «Молодь за здоров’я» - СЗШ І-ІІІ ст. с. Обухів (ІІІ місце), обласного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» - НВК «СЗШ І-ІІІ ст № 1-гімназія» смт Муровані Курилівці (ІІІ місце), обласного тижня зоології та тваринництва - СЗШ І-ІІ ст. с. Степанки (ІІ місце), обласного тижня народознавства «Любіть Україну вишневу свою» - НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Жван (ІІ місце), обласного етапу Всеукраїнської акції «День юного натураліста» - НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Вербовець (ІІІ місце), обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край, моя Земля» - НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Жван (ІІІ місце), обласного етапу Х Міжнародного екологічного конкурсу «Вода – джерело життя» - НВК «СЗШ І-ІІІ ст № 1-гімназія» смт Муровані Курилівці (одне ІІ місце, два ІІІ місць), СЗШ І-ІІІ ст. с. Обухів (ІІІ місце), РБДЮТ – ІІІ місце, обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2017» - СЗШ І-ІІІ ст. № 2 смт Муровані Курилівці (одне ІІ місце, два ІІІ місць), НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Рівне (ІІ і ІІІ місця), НВК «СЗШ І-ІІІ ст № 1-гімназія» смт Муровані Курилівці (ІІ місце), СЗШ І-ІІІ ст. с. Обухів (ІІІ місце), ЗСШ-інтернат (ІІІ місце.), обласного етапу Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад «Земля наш спільний дім» - СЗШ І-ІІІ ст. № 2 смт Муровані Курилівці (ІІ місце).

Учениця 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Муровані Курилівці Лебідь Тетяна (вч. Бабак Г.І.) здобула І місце в обласному етапі VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, а учениця 8 класу цієї ж школи Химич Ярослава (вч. Щербатюк В.А.) зайняла ІІІ місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика.

28 квітня 2017 року на базі Мурованокуриловецької ЗСШ-інтернат було організовано і проведено районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»). В даному етапі взяло участь 6 команд навчальних закладів району (НВК «СЗШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія» смт Муровані Курилівці, СЗШ І-ІІІ ст. сіл Немерче, Обухів, №2 смт Муровані Курилівці, НВК с. Рівне, Мурованокуриловецька ЗСШ – інтернат). Команда – переможець району Мурованокуриловецька ЗСШ – інтернат взяла участь в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») і нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Команда СЗШ І-ІІІ ст. № 2 смт Муровані Курилівці стала переможцем обласного конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

У 2016-2017 навчальному році проведено конкурс «Учитель року - 2017» в таких номінаціях: «Початкова освіта», «Біологія», «Музичне мистецтво», «Інформатика».

В ІІ етапі конкурсу взяли участь 20 педагогів з 14 закладів освіти.

Районний етап конкурсу «Учитель року - 2017» проходив у формі творчого представлення системи роботи педагогів з використанням мультимедійних презентацій та проходження всіма конкурсантами тестів в системі он-лайн.

Всі педагоги належним чином справились із тестуванням та яскраво представили систему своєї роботи, яка відзначалася змістовністю, творчістю та несла великий інформативний характер.

Переможцями ІІ (районного) етапу конкурсу «Учитель року - 2017» стали:

- в номінації «Початкова освіта» - вчителька СЗШ І-ІІІ ст. с. Вищеольчедаїв Сандич Наталія Іванівна;

- в номінації «Інформатика» - вчитель СЗШ І-ІІ ст. с. Степанки Яремчак Михайло Вікторович;

- в номінації «Музичне мистецтво» - вчитель НВК «СЗШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія» смт Муровані Курилівці Никончук Юрій Володимирович;

  • в номінації «Біологія» - вчителька НВК «ЗНЗДНЗ» с. Рівне Гринько Лариса Миколаївна.

Переможці районного етапу взяли участь в обласному етапі та стали лауреатами у відповідних номінаціях, а Сандич Наталя Іванівна (СЗШ І-ІІІ ст. с. Вищеольчедаїв) стала переможцем обласного етапу в номінації «Початкова освіта» та приймала участь у третьому (заключному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» в м. Тернопіль.

З метою реалізації програми підвищення кваліфікації вчителів англійської мови «Вчителі англійської мови – агенти змін» (спільний проект Міністерства освіти та науки України, Британської Ради в Україні та громадської ініціативи Go Global) вчителька НВК с. Конищів Самоляк Олена Віталіївна стала її учасником, увійшовши в двадцятку кращих вчителів області, та пройшла кілька етапів даної програми. Один із них - проведення каскадного 40-годинного тренінгу для групи із 16 вчителів англійської мови навчальних закладів району що відбувся в НВК «СЗШ І-ІІІ ст. № 1-гімназія» смт. Муровані Курилівці, 24-28 жовтня 2016 року.

В рамках реалізації проекту Європейського Союзу «E Twinning Plus», вчителька НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Лучинець Країло Оксана Анатоліївна взяла участь в Національній конференції, яка відбулася 25.11. 2016 року у м. Києві. Оксана Анатоліївна також взяла участь в міжнародному проекті «Школа молодих спікерів – дебатні клуби» у Вінницькій області.

Делегація педпрацівників району взяла участь в регіональній конференції mini-EdCamp Вінниця «Інформаційні технології та STEM-освіта», одним із координаторів якої був Заболотний М.Г. (НВК с. Лучинець). В складі делегації Вінницької області Микола Григорович взяв участь у ІІІ національній конференції EdCamp, яка відбулася у квітні 2017 року в м. Харків.

Атестацію педпрацівників в 2016-2017 навчальному році проведено відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників із змінами та доповненнями, внесеними відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20 грудня 2011 року № 1473 та наказу Міністерства освіти і науки України від 08.08.2013 року № 1133 «Про затвердження Змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників».

В списки педпрацівників, що атестувалися в 2016-2017 н.р., було включено 87 чол., в т.ч. для проходження чергової атестації – 75 чол., позачергової атестації – 12 чол.

Для підсумків атестації використовувались анкети, відгуки колег по роботі, батьків, учнів, методичних об’єднань, враховувалась якість навчання і виховання школярів та дошкільників, участь педпрацівників в роботі семінарів та методичних об’єднань, підготовка та участь учнів в районних та обласних олімпіадах.

Для підсумків атестації використовувались характеристики, відгуки керівників методичних об’єднань, враховувались якість навчання і виховання школярів та дошкільників, участь педпрацівників в роботі семінарів та методоб’єднань, підготовка та участь учнів в районних та обласних олімпіадах.

В навчальних закладах району працює всього 545 педагогічних працівників. В 2016-2017 році курси підвищення кваліфікації пройшли 154 працівники.

В 2016-2017 навчальному році. Відділом освіти забезпечено в повному обсязі виплату відпускних та оздоровчих працівникам галузі освіти району.

 

 

 

 

Категорія: Новини освіти району | Переглядів: 367 | Додав: arsenievamk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайтуCopyright NICO Заболотний Микола Григорович © 2019 Web-майстер  Створити безкоштовний сайт на uCoz
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International License