Головна | Реєстрація | Вхід
 
Субота, 17.11.2018, 11:41
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Державні закупівлі [67]
Нормативно-правові документи [36]
Новини освіти району [67]
ЗНО [28]
ДПА [4]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » 2016 » Серпень » 31 » Виступ начальника відділу освіти райдержадміністрації на підсумковій колегії 2016 року Про підсумки розвитку освіти району в 2015-2016 н.р
12:45
Виступ начальника відділу освіти райдержадміністрації на підсумковій колегії 2016 року Про підсумки розвитку освіти району в 2015-2016 н.р

Виступ начальника  відділу освіти райдержадміністрації на підсумковій колегії 2016 року

Про підсумки розвитку освіти району в 2015-2016 н.р.

та основні завдання на 2016-2017 н. р.

 

Шановні учасники розширеної колегії відділу освіти райдержадміністрації !

 

  1.  Дошкільна освіта

  Одним з пріоритетних напрямів роботи освітянської галузі району  залишається розвиток мережі дошкільних навчальних закладів, Так, за 7 місяців поточного року вже відкрито додаткову групу у діючому ДНЗ у складі навчально-виховного комплексу с. Снітків. Протягом навчального року  відновлено роботу дитячого садка в с. Лучинець шляхом реорганізації СЗШ І-ІІІ ст. с Лучинець у навчально виховний комплекс «ЗНЗ-ДНЗ». За фінансової підтримки  депутата обласної ради Петра Павловича Струсевича проводиться  реконструкція ДНЗ в складі НВК с. Галайківці. Фактично будується майже нове приміщення для дітей дошкільного та шкільного віку. За підтримки депутата районної ради Віктора Володимировича Гори проводиться реконструкція приміщення дитячого садка с. Снітків. За підтримки сільського голови с. Снітків виграно обласний грант на встановлення котельні в цьому ж дитячому садку. Існує домовленість між депутатом районної ради Людмилою Василівною Огірчук, щодо будівлі дитячого садка в с. Степанки починаючи з 2016 року. Знято масу проблем по опаленню та виведенню каналізації в ДНЗ №2  смт. Муровані Курилівці   за рахунок коштів селищної ради. Великий об’єм роботи проведено також в ДНЗ с. Надністрянське, щодо створення комфортних умов дітям дошкільного віку.     

Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2016 р. № 294, передбачено забезпечення доступності дошкільної освіти, розвиток ринку дошкільних навчальних закладів усіх форм власності шляхом спрощення дозвільних процедур та нормативів, надання їм підтримки з бюджетів різних рівнів.

На виконання Програми, Міністерством розроблено проект змін до Закону України «Про дошкільну освіту» (щодо розширення можливостей для створення та діяльності дошкільних навчальних закладів різних форм власності), який надіслано на погодження до зацікавлених органів.

Також, з 24.05.2016 року вступив в дію новий Санітарний регламент для дошкільних навчальних закладів, яким передбачено спрощені  вимоги до дошкільних навчальних закладів усіх форм власності. Нова редакція санітарного регламенту має сприяти створенню дитячих садків, у тому числі приватних, у житлових та нежитлових приміщеннях.

 В районі функціонує 10 ДНЗ, з них 2 в райцентрі та 8 в сільській місцевості  та 14 ДНЗ у складі НВК.  Всі ДНЗ загального розвитку.

В дошкільних навчальних закладах нараховується  835 місць та функціонує 40 груп.  В них виховується 772 дитини, в тому числі в райцентрі 246 дітей, в сільській місцевості  526 дітей.  

 

3. Загальна середня освіта

Здійснюється оновлення змісту освіти, забезпечується формування у школярів тих знань, які є необхідними для виконання практичних, ситуативних, ціннісно-орієнтованих, комунікативних завдань.

За експертними прогнозами у 2020 році найбільш затребуваними на ринку праці будуть вміння навчатися впродовж життя, критично мислити, ставити цілі та досягати їх, працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі.

З слів Міністра освіти і науки Лідії Гриневич  «Одночасно маємо запустити багато процесів: зупинити падіння якості і доступності, орієнтувати зміст на компетентності, перенавчити вчителів, змінити структуру школи, забезпечити ці перетворення ресурсами. При цьому – зберегти все найкраще, що є в українській школі.»

        З метою забезпечення рівного доступу дітей до якісної освіти, у сільській місцевості, створення умов для здобуття загальної середньої освіти, впровадження допрофільної підготовки, поглибленого вивчення окремих предметів, а також раціонального і ефективного використання наявних ресурсів, створюються мережа опорних шкіл.

Рішенням  6 сесії 7 скликання від 17 червня 2016 року №103  «Про затвердження освітніх округів, опорних закладів в Мурованокуриловецькому районі» затверджено 6 (шість) опорних шкіл відповідних напрямів, а саме:

  1. НВК «СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» смт. Муровані Курилівці – опорний заклад з питань роботи з обдарованими учнями;
  2. НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Лучинець – опорний заклад з використання інформаційно-комунікаційних технологій як засобу рівного доступу до якісної освіти;
  3. НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Конищів  - опорний заклад з питань національно-патріотичного виховання учнів;
  4. СЗШ І-ІІІ ст. с. Вищеольчедаїв – опорний заклад по вивченню, апробації та впровадженню інноваційних педагогічних технологій;
  5.  СЗШ І-ІІІ ст. с. Обухів – опорний заклад з питань національно-патріотичного виховання;
  6. НВК  «ЗНЗ-ДНЗ» с. Рівне  - опорний заклад з питань формування екологічної свідомості та культури школярів.

    До чергової сесії районної ради готується проект рішення, щодо визначення філій опорних закладів району, а саме  до НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Рівне філія СЗШ І ст. с. Дружба, до СЗШ І –ІІІ ст. с. Вищеольчедаїв НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Снітків, до НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Лучинець філія НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Лучинчик.

Для надання послуг з загальної середньої освіти в районі діє 21 навчальний заклад.

(заклади І-ІІІ ст. – 13, з них НВК «ЗНЗ-ДНЗ» – 8, НВК «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія» – 1; заклади І-ІІ ст. – 7., з них  НВК «ЗНЗ-ДНЗ» – 6, СЗШ  І ст. - 1.)  В цьому році відбулось пониження ступеня з І-ІІ ст.  в І ст. навчального закладу в с. Дружба  Всього навчається учнів – 2028.    Середня наповнюваність класів становить лише 11 учнів. Крім того, 118 учнів навчається за індивідуальними навчальними планами через наповнюваність класів менше 5 учнів. Середня наповнюваність шкіл становить 98 учнів, в тому числі по закладах І- ІІІ ступенів – 124 учнів, по закладах І-ІІ ступенів – 51,8 учнів. Всього педпрацівників – 430 з них основних – 410.

Станом на сьогодні в навчальні заклади району до першого класу підуть 227 учнів, до 10 класу – 95 учнів, до 11 класу – 91 учень. Загальна кількість учнів становить 2028 учнів, загальна кількість класів 178.

      В 21 ЗНЗ 15 мають централізоване опалення, в тому числі 2 – електрокотельні, 13 твердопаливних котлів (в тому числі 1 на дровах), В 6 ЗНЗ – пічне опалення. Проводяться роботи по впровадженню енергозберігаючих технологій в навчальних закладах району:  в НВК с. Котюжани здійснено реконструкцію котельні із встановлено двох сучасних котли потужністю по  100 кВт., в НВК с. Конищів  також здійснено реконструкцію котельні із встановленням двох котли потужністю 200 кВт. кожен.  За підрахунками переведення з вугілля на дрова економія коштів  перевищує в 3 рази. За за рахунок коштів субвенції сільських рад с. Лучинець та с. Плоского закуплено та встановлено два нові котли НІІСТу  5, в НВК с. Лучинець, а також за рахунок коштів субвенції Обухівської сільської ради  закуплено та встановлено котел НІІСТу 5 в СЗШ І-ІІІ с. Обухів. З сприянням депутата обласної ради Андрія Ігоровича Поліщука замінено димохідну трубу СЗШ І-ІІІ ст.. Вищеольчедаїв. Також дана проблема виникла  в СЗШ І-ІІІ ст. с. Обухів. Підготовлено також проект на фонд регіонального розвитку на  2017 рік та виготовлено проектно –кошторисну документацію на капітальний ремонт котельні НВК СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія" смт. Муровані Курилівці, вартість проекту 2 млн. 830 тис. грн.. У  загальноосвітніх навчальних закладах району в 2016 році проведено заміну на енергозберігаючі  87 вікон на загальну суму майже 280 тис. грн. та 9 дверних блоки на суму 40 тис. грн. за рахунок бюджетних коштів переданих субвенцією сільських.                         

       У всіх навчальних загальноосвітніх навчальних закладах району в 2016 році проведено  поточний ремонт. Велику допомогу у його проведені надали батьки, сільські та селищний голова, керівники сільськогосподарських товариств, приватні підприємці.

                Планів звичайно багато, тому ще раз хочу подякувати всім керівникам навчальних закладів, трудовим колективам, сільським та селищній головам за якісний проведений ремонт навчальних закладів району.

               В цьому році досить гостро стояла проблема харчування дітей в навчальних закладах району. Проблема виникла з тим, що коштів в освітянській субвенції не було передбачено,  тому завдяки підтримки голови районної державної адміністрації Сергія Вікторовича Ладана та депутатського корпусу районної ради в районному  бюджеті передбачили кошти  в сумі 1 млн. 300 тис. грн.. Вартість харчування з бюджету становить  7 грн. для шкільного віку та 6 грн. для дітей дошкільного віку.  Харчування в 2015- 2016 начальному  році охоплено 1822 учнів (91,8%). - для 874 учнів 1-4 класів, 16 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а також для 211 учнів з малозабезпечених сімей організовано харчування за рахунок бюджетних коштів, - для 846 учнів 5-11 класів організовано гаряче харчування за рахунок спонсорських коштів.

           В 2015-2016 навчальному році підвозилось – 413 учнів (100%), 61 вихованців ДНЗ, 26 педагогічних працівників. Експлуатується  шкільних автобусів – 13.  Протягом літніх канікул відремонтовано всі шкільні автобуси. Проблемним питанням залишається поновлення парку шкільних автобусів, які здійснюють підвіз учнів. Так із 13 шкільних автобусів термін експлуатації чотирьох становить 10 і більше років. В даний час проведено тендер на закупівлю шкільного автобусу в рамках виконання Державної програми «Шкільний автобус» 50 на 50, тому з районного бюджету виділено 720 тис. грн. з державного передбачено 600 тис. грн. Крім цього відділом освіти спільно із райдержадміністрацією подано проект на закупівлю 5 шкільних автобусів на 2017 рік на фонд регіонального розвитку.

       Підручниками забезпечені на 96% :1 кл. 100%, 2 кл. 100%, 3 кл.100 %, 4 кл. 66%, 5 кл. 100%, 6 кл. 100%, 7 кл. 70%, 8 кл. 100%, 9 кл. 100%, 10 кл. 100%, 11 кл. 100%.

Влітку 2016 року з 24 липня по 13 серпня оздоровлювались 10 дітей пільгової категорії в стаціонарному оздоровчому таборі «Алые паруса» Одеської області за передбачені з бюджету кошти.

      Президентом України 2016 рік оголошений Роком англійської мови в Україні. Тож, на його виконання влітку в районі  було організовано роботу 2 мовних таборів для 29 учнів, проведено конкурси відеороликів та постановок за творами Шекспіра. А в рамках проекту «Вчителі англійської мови - агенти змін» відібрано 8 вчителів англійської мови, котрі з вересня розпочнуть самостійну роботу із своїми колегами, залучаючи їх до інноваційної діяльності по вивченню англійської мови, поширенню передових методик викладання. Переможцем даного відбору стала вчителька НВК с. Конищів Самоляк Олена Віталіївна.   

У 2015-2016 навчальному році претендентів на золоту медаль 7 учнів, на срібну медаль 9. Свої знання підтвердили результатами ЗНО 4  учнів на золоту медаль та 6 учні на срібну медаль, що становить 63 відсотки, більше середньо обласного показника, а також 17 учнів було нагороджено похвальною грамотою за високі досягнення у вивченні окремих предметів, а 13 дев’ятикласників отримали свідоцтво з відзнакою. В 2016 році випускники загальноосвітніх навчальних закладів здавали державну підсумкову атестацію з української мови, історії України, математики  у вигляді зовнішнього незалежного оцінювання. Так, за результатами аналізу  ЗНО з української мови із 119 випускників: 5 випускників отримали 1 бал, 9 вип. - 2 бали, 15 вип. – 3 бали, 14 вип. – 4 бали, 17 вип. – 5 балів, 14 вип. – 6 балів, 14 вип. – 7 балів, 7 вип. – 8 балів, 10 вип. – 9 балів, 6 вип. – 10 балів, 8 вип. – 11 балів, 12 балів не отримав жоден випускник. Середній бал по дванадцяти бальній шкалі по району становить 5,7 бали, в тому числі по селищу – 6,8 балів, по сільських закладах – 5,3 бали.

 

 Виховна робота. Позашкільна освіта.

Виховний процес в загальноосвітніх навчальних закладах району у 2015-2016 н.р. будувався на основі системного підходу та принципів безперервної освіти педагогічних працівників та учнів, ґрунтувався на діагностичній основі.

Пріоритетного значення набуло патріотичне виховання дітей та учнівської молоді. В навчальних закладах відзначено річницю Революції Гідності, проведено заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Європі.  Значно активізувалась волонтерська діяльність педагогічних та учнівських колективів, пошукова робота, участь дітей у різноманітних проектах, флешмобах. Особливу увагу приділено дітям та сім’ям, які переїхали із території військових дій, дітям, чиї батьки є учасниками АТО.

   Враховуючи сьогодення, в час, коли на сході України йдуть бойові дії, в освітніх закладах району  великої  уваги приділяється патріотичному вихованню, любові до Батьківщини, повазі до національної символіки, до історії своєї країни.

Найбільш важливим напрямом громадянського виховання в районі визначено організацію демократичного шкільного життя, коли сам учень є організатором, учасником міні – моделі суспільства. Практичною школою демократії для учнів шкіл району є учнівське самоврядування. Проте модель його у кожній школі різна, виходячи з традицій, особливостей закладу, контингенту дітей та розвитку учнівського самоврядування. 

   Найважливішою складовою виховного процесу на сучасному етапі є становлення дітей та учнівської молоді, підготовка їх до активної, творчої, соціально значущої, сповненої особистісного смислу життєдіяльності. Цьому сприяє проведення значної кількості різноманітних конкурсів учнівської творчості. Учні загальноосвітніх навчальних закладів протягом 2015-2016 навчального року брали активну участь у районних етапах, зональних та обласних фінальних фестивалях, конкурсах, конференціях, серед яких найактивніші: НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія та СЗШ І-ІІІ ступенів №2 смт. Мурованих Куриловець,  СЗШ I-III ст. с. Вищеольчедаїв, НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с.Рівне, с. Наддністрянське, с. Конищів, СЗШ І-ІІІ ст. с. Обухів, с.Немерче, СЗШ I-II ст. с. Степанки.

З метою вдосконалення позашкільної освіти шляхом надання підтримки та створення додаткових можливостей для духовного, інтелектуального і фізичного розвитку осіб, які бажають здобути позашкільну освіту,  в районі функціонує позашкільний навчальний заклад.

Охоплення дітей позашкільною освітою в  закладах системи освіти  району становить 43% від загальної кількості учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Навчальний план закладу у 2015-2016 н.р. передбачав організацію  навчально-виховного процесу 52 гуртків,  які об’єднані в 68 груп, в яких навчалося 907 вихованців.

  Протягом 2015-2016 навчального року вихованці районного Будинку дитячої та юнацької творчості вибороли 163 призових місць в районних, 15 – в обласних  конкурсах, виставках, фестивалях.

 Найбільш активну участь вихованці районного Будинку творчості брали в таких обласних конкурсах:

 «Український сувенір», «Збережемо зелену красуню», конкурс юних майстрів народних ремесел «Поділля. Творчість. Діти.» в рамках тижня народознавства «Любіть Україну вишневу свою», конкурс інформаційних технологій, виставка технічної творчості та початкового технічного моделювання «Наш пошук і творчість тобі – Україно!».

 

 

     

Методична робота 

 

У 2015-2016 н.р Мурованокуриловецьким РМК  розпочато роботу над актуальною для сьогодення освіти науково-методичною проблемою «Вдосконалення педагогічної майстерності вчителя – важливий чинник креативної освіти для розвитку інноваційної особистості та реалізації напрямків національно-патріотичного виховання».

До реалізації завдань методичної роботи активно залучалися  вчителі, які мають педагогічні звання та вищу кваліфікаційну категорію. Вони є керівниками районних методичних об'єднань, творчих груп, наставниками молодих учителів. За їх активної участі проходили предметні тижні, методичні засідання, семінари, засідання творчих груп тощо.

     В 2015-2016 навчальному  році організовано роботу  по створенню умов для дистанційного навчання дітей з особливими освітніми потребами та дітей, які перебувають на довготривалому лікуванні. Розроблена система дає можливість за рахунок хмарних технологій  використовувати електронні підручники в навчальному процесі, ділитися методичними розробками та напрацюваннями.

    Методичним кабінетом щорічно розробляються зразки навчально-методичної документації для педагогічних працівників закладів району:
- індивідуальний план роботи вчителя;
- рекомендації по заповненню журналів навчальних занять у відповідності з інструктивно-методичними листами МОН України;
- інструктивно-методичні картки проведення навчальних занять, в тому числі лабораторних та практичних;
- форми обліку навчальних досягнень та пропусків навчальних занять учнів;
- форми екзаменаційної документації;
- форми, необхідні для проведення атестації педагогічних працівників;
- зразки календарних та поурочних планів;

- орієнтовні плани роботи заступників директорів з НВР:

- види та форми внутрішкільного контролю;
- інші зразки навчально-методичної документації.

 

     Особлива увага Мурованокуриловецького РМК приділялася роботі по виявленню, підтримці та розвитку обдарованих дітей. При районному методичному кабінеті функціонує консультаційний пункт по роботі з обдарованою учнівською молоддю . Належним чином  проведено районний етап учнівських олімпіад та конкурсів.

У 2015-2016 навчальному  році  було проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 17 предметів.

У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських взяли  участь 311 учнів:  129 (41%)  учнів  з райцентрівських шкіл та 182 (59%)  учні з сільських закладів. 

Учні  району  здобули 74 призових місця в районному етапі, 5 на обласному та 1 на Всеукраїнському рівні, зокрема на районному  45  призових місць здобули  райцентрівські заклади,  29 – сільські, на обласному  - 4 учні райцентрівських шкіл і 1 – сільська, а саме:

          Чемериський Владислав - учень 10 класу  НВК "СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія" смт. Муровані Курилівці -  І місце в обласному етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з географії.

        Позур Михайло – учень 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт.Муровані Курилівці - І місце в обласному етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з інформаційних технологій.

        Король Аліна - учениця 10 класу  НВК "СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія" смт. Муровані Курилівці -  ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з біології

Петренко Валерій - учень 10 класу  НВК "СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія" смт. Муровані Курилівці -  ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови 

         Грицюк Богдан – учень  11 класу  НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с. Лучинець -  ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з інформаційних технологій.

На заключному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, яка проходила у м. Суми, Чемериський Владислав - учень 10 класу  НВК "СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія" смт. Муровані Курилівці зайняв   ІІІ місце. 

 

         Варто відмітити належну роботу педагогічних колективів НВК «СЗШ І-ІІІ ст. № 1 –гімназія» смт. Мурованих Курилівців (дир. Богацький В.В.), СЗШ І-ІІІ ст. №2 (дир. Пушкар Л.М.), НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Лучинець (Країло Н.М.) щодо організації роботи з обдарованими і  здібними учнями та підготовці учнів до обласнорго етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

 

       Учні району показали високі результати і в різноманітних конкурсах:

Учні 4 класу НВК «СЗШ І-ІІІ ст. № 1 –гімназія» смт. Муровані Курилівці (вчитель Литус І.В) та учні НВК с. Снітків (вчитель Ольшевська Світлана Анатоліївна)  здобули І місце у Всеукраїнському проекті «Це - наше і це - твоє!», який проводився МОН України у вересні-листопаді 2015 року за підтримки телеканалу ПЛЮСПЛЮС.

   У регіональному фіналі  змагань з усного рахунку Прагліміне в рамках проекту «Міксіке в Україні», який організований за участі Міністерства закордонних справ Естонії, серед Вінницької, Житомирської, Одеської і Хмельницької областей учні та педагоги НВК «СЗШ І-ІІІ ст. № 1 –гімназія» смт. Муровані Курилівці зайняли призові місця, а саме:

2 місце – учень 11-Б класу Гевко Максим;

3 місце – учениця 5-А класу Козловська Аліса;

4 місце – вчитель математики Серветник В.Г.(серед дорослих);

5 місце – учень 9 класу Козловський Ростислав.

      Учениця 4 класу НВК «СЗШ І-ІІІ ст. № 1 –гімназія» смт. Муровані Курилівці Гурін Марія ( вч. Литус І.В.) здобула І місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, а учениця 7 класу цієї ж школи Білик Валерія  зайняла ІІІ місце в обласному  етапі VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

         На виконання наказу по відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації «Про проведення Спортивних ігор серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Мурованокуриловецького району у 2015-2016 навчальному році» № 105  від 01.10.2015 р. та з метою підвищення рівня організації спортивної і фізкультурно-оздоровчої роботи у період з вересня 2015 року  по травень  2016 року проводились Спортивні ігри серед учнівської молоді району, окремо між учнями навчальних закладів І-ІІІ ступенів та І-ІІ ступенів. В ході Спортивних ігор  проводилися змагання з 10 видів спорту.

    В Спартакіаді взяло участь  548 учасників у складі  66 команд із 13 навчальних закладів І-ІІІ  ступенів та  66 учасників у складі  11  команд із 7 навчальних закладів І-ІІ ступенів.

       В загальному заліку серед закладів освіти І-ІІІ ступенів  перше місце посіли - СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт. Муровані Курилівці ( директор Пушкар Л.М. вчителі фізичної культури Яворська Л.М., Пушкар І.М.), СЗШ І-ІІІ ст.

с. Вищеольчедаїв (директор Гелеверя В.П., вчитель фізичної культури Павлюк М.С.),   друге  місце посіла – НВК с. Рівне (директор Сауляк Н.І. вчитель фізичної культури  Копаничук С.А.), третє місце посіла НВК «СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» смт. Муровані Курилівці ( директор Богацький В.В., вчителі фізичної культури Ліщинський Б.В., Шимко І.В., Ліщинський Р.В.); серед закладів освіти  І-ІІ ступенів  перше місце посіла – НВК с. Курашівці (директор Савчук М.І.,  вчитель фізичної культури Кирилюк С.І.), друге місце посіла – НВК с. Бахтин (директор Притуляк В.П., вчитель фізичної культури Атаманчук М.Ф.).

 

    У 2015-2016 навчальному році проведено конкурс «Учитель року - 2016» в таких номінаціях: «Англійська мова», «Захист Вітчизни», «Історія», «Математика».

В ІІ етапі конкурсу взяли участь 16 педагогів з 11 закладів освіти.

Районний етап конкурсу «Учитель року - 2016» проходив у формі творчого представлення системи роботи педагогів з використанням мультимедійних презентацій  та проходження всіма конкурсантами тестів в системі он-лайн .

  Всі педагоги належним чином справились із тестуванням та яскраво представили систему своєї роботи, яка  відзначалася змістовністю, творчістю та несла великий інформативний характер.

Переможцями ІІ (районного) етапу конкурсу «Учитель року - 2016» стали:

- в номінації  «Історія» - вчитель НВК с. Лучинець Басістий Ігор Васильович;

- в номінації «Математика» -  вчителька  СЗШ І-ІІІ ступенів с. Обухів  Пустовіт Олена Дмитрівна. Переможці районного етапу взяли участь в обласному етапі та сталу лауреатами у відповідних номінаціях.

        Атестацію педпрацівників  в 2015-2016  навчальному  році проведено відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників із змінами та доповненнями,  внесеними відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20 грудня 2011 року № 1473 та наказу Міністерства освіти і науки України  від 08.08.2013 року №1133 «Про затвердження Змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників».

        За інформаціями керівників  закладів освіти району в  списки педагогічних працівників, що атестувалися в 2015-2016 н.р., було включено 97 чол., в т.ч. для проходження чергової атестації – 74 чол.,  позачергової атестації – 23 чол.,  в  списки керівних працівників було включено 14 чол.

        Станом на 08 квітня 2016 року атестовано 97 педагогічних працівників                       та 14 керівників.

        Для  підсумків  атестації використовувались характеристики, відгуки керівників методичних об’єднань, враховувались якість навчання  і  виховання школярів  та дошкільників, участь педпрацівників в роботі семінарів та методоб’єднань, підготовка та участь учнів в районних та обласних олімпіадах.

               За підсумками атестації грамотою відділу освіти райдержадміністрації до дня працівників освіти буде нагороджено  35 педагогічних працівників та порушено клопотання перед атестаційною  комісією  при  Департаменті  освіти і науки Вінницької облдержадміністрації про нагородження  30-ти педагогічних працівників Почесною  грамотою  Департаменту  освіти  і  науки  Вінницької  обласної  державної адміністрації.                                                                                                                                                                                       

      В навчальних закладах району всього  працює 540 педпрацівників. В 2015-2016 навчальному році курси підвищення кваліфікації пройшли 138 працівників.  

 

Економіка  освіти

Відділом освіти забезпечено в повному обсязі виплату відпускних та оздоровних працівникам галузі освіти району. Збережено 20 % за престижність.

 

Шановні учасники розширеної колегії !


         На порозі – новий навчальний рік. Розпочнеться він 1 вересня 2016 року Днем знань, урочистим святом Першого дзвоника. дякуємо від щирого серця всім, хто робив свою роботу на високому професійному рівні, зацікавлено і творчо. 
   Нині освіта займає провідне місце у стратегії державної політики України. Сподіваюся, що разом ми зможемо реалізувати наші освітянські завдання. Об’єднаймося заради якісної освіти – Краща якісна освіта для кращого світу! 
     Дякуємо вчителям, батькам, органам місцевого самоврядування, усім благодійникам за підтримку навчальних закладів у розбудові освітньої галузі району!
Бажаємо всім плідної творчої праці, невичерпної енергії, взаєморозуміння і взаємопідтримки з колегами та вихованцями. Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! 
Бажаємо всім в новому навчальному році виключно успішних та результативних кроків на шляху творення нової України для себе й майбутніх поколінь.
   З новим Вас навчальним роком!

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 989 | Додав: arsenievamk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Серпень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайтуCopyright NICO Заболотний Микола Григорович © 2018 Web-майстер  Створити безкоштовний сайт на uCoz
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International License