Головна | Реєстрація | Вхід
 
Вівторок, 19.02.2019, 22:17
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Державні закупівлі [67]
Нормативно-правові документи [39]
Новини освіти району [67]
ЗНО [28]
ДПА [4]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » 2015 » Грудень » 16 » Результати атестаційної експертизи НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.Конищів
13:10
Результати атестаційної експертизи НВК "ЗНЗ-ДНЗ" с.Конищів

УКРАЇНА
МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВІННИЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ  ОСВІТИ

НАКАЗ

16 грудня 2015 року             смт. Муровані Курилівці               № 140

Про підсумки проведення атестаційної експертизи
навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний
заклад – дошкільний навчальний заклад» с.Конищів

 

         Керуючись Порядком державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженим наказом МОН від 30.01.2015 року № 67, Робочою програмою атестаційної експертизи,  на виконання плану роботи відділу освіти на 2015 рік та відповідно до наказу по відділу освіти від 12.10.2015 року № 110 «Про проведення атестаційної експертизи навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» с.Конищів» у період з 16 листопада по 04 грудня 2015 року проведено атестаційну експертизу навчально-виховного комплексу «Загально-освітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» с.Конищів Мурованокуриловецького району Вінницької області.
         Атестаційну експертизу проводила комісія у кількості 14 спеціалістів, які забезпечили експертну перевірку всіх напрямів діяльності закладу згідно з робочою програмою, підготували висновки атестаційної експертизи та пропозиції щодо наслідків атестаційної експертизи (додаються).
Робоча програма атестаційної експертизи виконана повністю. Здійснено оцінку роботи навчального закладу з кожного показника згідно критеріїв оцінки (висновки атестаційної експертизи та пропозиції атестаційної комісії додаються). Навчальний процес в закладі здійснюють 26 педагогічних працівники (за категоріями: 5 – спеціаліст вищої категорії, 10 – спеціаліст І категорії, 4 – спеціаліст ІІ категорії, 1 – спеціаліст, 6 педагогів працюють із 8-м та 9-м тарифним розрядом). В ході проведення атестаційної експертизи відвідано 42 уроки, проведено 16 контрольних роботи. Рівень навчальних досягнень учнів в розрізі навчальних предметів середній (43,3%) та достатній (42,7%), високий рівень навчальних досягнень показали 8,4%.
      Атестаційна експертиза показала, що колектив закладу забезпечує реалізацію державної політики в галузі загальної середньої та дошкільної освіти, виконання вимог чинного законодавства та завдань, визначених Базовим компонентом дошкільної освіти України.
Нормативно-правові документи, які регламентують діяльність установи, відповідають типу та статусу навчального закладу.
    Заслуговує на увагу робота дирекції закладу та педагогічного колективу з питань забезпечення науково-методичної роботи, забезпечення соціально-психологічного клімату в учнівському та педагогічному колективах, створення бази для організації виховної роботи, управління школою. В навчальному закладі створено краєзнавчу кімнату. класні кімнати, навчальні кабінети та коридори закладу оформлено з дотриманням естетичних норм. Особлива увага приділяється роботі з батьками.
     Поряд з цим, потребує підвищення рівень розумового розвитку дітей та результативність з формування творчої особистості. Покращення матеріальна база навчального закладу, матеріальна база навчального закладу із фізичної культури. Педагогічними працівниками не забезпечується якісна підготовка учнів до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання.
       Виходячи з вищевикладеного та на підставі протоколу засідання атестаційної комісії по атестації навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» с.Конищів Мурованокуриловецького району Вінницької області від 15 грудня 2015 року,
НАКАЗУЮ:
1. Визнати   навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» с.Конищів Мурованокуриловецького району Вінницької області атестованим.
2. Висновки атестаційної експертизи та пропозиції експертної комісії за наслідками атестації навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» с.Конищів затвердити.
3. Підтвердити  право навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» с.Конищів Муровано-куриловецького району Вінницької області на надання базової загальної середньої та дошкільної освіти.
4. Головному спеціалісту відділу освіти Боржемському Ю.О.:
4.1. Узагальнити матеріали перевірки та впорядкований пакет документів за наслідками атестації передати адміністрації дошкільного закладу
                                                                                                     До 01.01.2016 року
4.2. Оприлюднити результати атестації навчального закладу на офіційному веб-сайті відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадмі-ністрації.
                                                                                                      До 20.12.2015 року
5. Районному методичному кабінету (Чемериському Р.В.):
5.1. Надати конкретну допомогу адміністрації дошкільного закладу в розробці заходів з виконання пропозиції атестаційної комісії та їх виконанню.
                                                                                                      До 01.09.2016 року
5.2. При плануванні роботи РМК передбачити надання методичної допомоги закладу в міжатестаційний період.
6. Директору НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с.Конищів Дзирук Н.В.:
6.1. Підсумки атестації, висновки та пропозиції експертної комісії взяти до неухильного виконання, обговорити їх на засіданнях педагогічної ради, розробити заходи з ліквідації виявлених  недоліків.       
                                                                                                      До 01.15.2016 року
6.2. Результати атестації закладу врахувати при проведенні атестації педагогічних кадрів.
                                                                                                      Згідно плану атестації педкадрів
6.3. Про проведену роботу інформувати відділ освіти до 01.02 кожного року до повного виправлення недоліків.
6.4. Оприлюднити на офіційному веб-сайті закладу результати державної атестації.
7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти                                                               П.В.Багрій

Категорія: Новини освіти району | Переглядів: 492 | Додав: bor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Пошук
Календар
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайтуCopyright NICO Заболотний Микола Григорович © 2019 Web-майстер  Створити безкоштовний сайт на uCoz
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International License