Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід
 
Вівторок, 19.02.2019, 21:35
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Каталог файлів [2]
2017-2018 навчальний рік [5]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Файли » Каталог файлів

Отримання дублікатів документів про освіту
05.01.2012, 09:45

ДУБЛІКАТИ ДОКУМЕНТІВ ПРО ОСВІТУ

Дублікати карток документів про освіту видаються в разі їх втрати, а також пошкодження, які призвели до порушення їх цілісності чи до знищення всіх або більшості його реквізитів, відсутність яких унеможливлює встановлення власника документа про освіту.

Дублікат картки документа про освіту видається за письмовою заявою власника документа. У заяві зазначаються причина втрати або пошкодження картки документа, прізвище, ім'я та по батькові, місце проживання, телефон (за наявності); найменування документа, картку якого втрачено або пошкоджено, назва навчального закладу та дата його закінчення, інші відомості, якщо власник документа вважає їх суттєвими для видачі дубліката.

ДО ЗАЯВИ ДОДАЮТЬСЯ:

-         оголошення у друкованих засобах масової інформації за місцем проживання власника документа про освіту, у якому має бути зазначено назва документа про освіту, його номер та дата видачі, на чиє ім'я виданий, яким навчальним закладом, та про визнання його недійсним;

- архівна довідка навчального закладу;

- копія сторінки книги обліку виданих документів навчального закладу, в якій указаний втрачений документ (копія завірена печаткою та підписом керівника навчального закладу);

- копія   втраченого /зіпсованого/   документа   (для   вищих   навчальних закладів - обов'язково); (якщо така є)

- копія наказу навчального закладу про видачу дублікату документа;

- замовлення на виготовлення дублікату документа за встановленою формою (подається в двох примірниках: один від районного (міського) відділу освіти, професійно-технічного або вищого навчального закладу - на ім'я ДПНМЦ ПТО, другий, від навчального закладу до Науково-дослідного інституту прикладних інформаційних технологій.

У замовленні на виготовлення дубліката вказується дата закінчення навчального закладу згідно з ксерокопією копії первинного документа, а дата вручення документа - поточна, що відповідає даті вручення дубліката. На картці відтворюється назва, яку мав навчальний заклад на момент закінчення. Печатка, посада керівника навчального закладу (відповідного органу освіти), його підпис, прізвище та ініціали на картці відтворюються чинні на момент вручення дубліката документа.

В замовленні не допускаються скорочення назви навчального закладу, виду документа та ін.

Назва навчального закладу вказується повністю згідно з статутними документами.

Кожне замовлення на виготовлення дублікату документа про освіту формується на окремому замовленні.

При виготовленні дубліката втраченої або пошкодженої картки документа, з моменту виготовлення дубліката попередня картка документа втрачає чинність.

Категорія: Каталог файлів | Додав: bor
Переглядів: 1888 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайтуCopyright NICO Заболотний Микола Григорович © 2019 Web-майстер  Створити безкоштовний сайт на uCoz
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International License